Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Serwis aktualizowany jest raz w miesiącu – zawsze na koniec miesiąca, po ukazaniu się nowego wydania publikacji Ochrona danych osobowych.

Wydawcą serwisu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Redakcja Publikacji Ochrona danych osobowych  współpracuje z wieloma ekspertami w dziedzinie ochrony danych osobowych.
Ukazujący się co kwartał numer o profilu prawniczym jest przygotowywany przez specjalistów z dziedziny Ochrony danych osobowych z Kancelarii Prawnej Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy. Numery narzędziowe miesięcznika natomiast, przygotowywane są przez osoby pełniące często funkcję Administratorów Bezpieczeństwa Informacji od wielu lat i dla wielu podmiotów gospodarczych i jednostek publicznych.  Jest to grupa wybitnych specjalistów tej dziedziny w Polsce, którzy często powiązali z obszarem ochrony danych osobowych również swój rozwój naukowy.
Aby poznać kilku z naszych ekspertów, proszę kliknąć tutaj

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Ochrona danych osobowych:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe). 
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: (22) 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Ochrona danych osobowych. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: (22) 518 29 29 lub faksem (22) 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres: odo@wip.pl. 
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
tel. (22) 518 29 29, faks (22) 617 60 10. 

Adres: 
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka"
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Telefon

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

E-mail

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel